O NAS

Firma BAKARD istnieje na rynku od 1996 roku. W tym czasie zrealizowaliśmy wiele inwestycji budowlanych jako Generalny Wykonawca oraz projektów z dziedziny Facility Management.

Od roku 2003 firma BAKARD rozpoczęła współpracę z sieciami handlowymi na terenie całej Polski w zakresie budowy obiektów handlowych oraz realizacji usług Facility Management – eksploatacja, utrzymanie ciągłości sprzedaży, realizacja zaleceń PIP i Sanepid, remonty bieżące, rewitalizacje obiektów, remonty nawierzchni bitumicznych i z kostki brukowej, montaż kanalizacji, montaż instalacji elektrycznych oraz innych usług mających na celu utrzymanie techniczne obiektów.

W chwili obecnej, od blisko 10 lat, głównym nurtem działalności naszej firmy jest budowa, jako Generalny Wykonawca,  obiektów wielkogabarytowych oraz stacji paliw.

Występujemy również w charakterze Inwestora Zastępczego na budowach.

Pragniemy dodać, iż wszelkie zlecone prace wykonujemy kompleksowo, od fazy projektowej, poprzez realizację projektu, odbiory i późniejszą konserwację oraz naprawy bieżące.

Współpracujemy z kadrą fachowców posiadających niezbędną wiedzę i uprawnienia branżowe jak również ze specjalistycznymi, sprawdzonymi firmami podwykonawczymi.

Mamy nadzieję, iż nasza oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!!!